Seelikud

Filtravimas
Suurus
rohkem... rohkem
hind

Seelik

32,99 € 29,99 €
  • Superpakkumine

Seelik

17,99 € 14,99 €
  • Superpakkumine

Seelik

37,99 € 24,99 €
  • Superpakkumine

Seelik

36,99 € 19,99 €
  • Superpakkumine

Seelik

26,99 € 16,99 €
  • Superpakkumine

Seelik

32,99 € 19,99 €
  • Superpakkumine

Seelik

29,99 € 16,99 €
  • Superpakkumine

Seelik

29,99 € 16,99 €
  • Superpakkumine

Sidonas seelikud võluvad oma lihtsate lõigete ja ajatute mustritega, mis näevad alati ilusad välja. Kui hindate oma riietega klassikalist joont, siis võivad Sidonase valikust meeldida pluusid ja seelikud. See stiil on alati hea valik, milles võite end kindlalt tunda. Laiema lõikega puuvillase sisuga kleidistiilis seelikud sobivad hästi vaba aja veetmiseks. Veniv ja pehme materjal tagab hea liikuvuse ja mugavuse. Sellised seelikud sobivad vabaajajalatsitega kandmiseks. Pliiatsi ja a-lõikega seelikud on oma lõike tõttu ilusad ja naiselikud. Seda kandes näete stiilne välja nii kontoris kui ka pidulikul üritusel. Klassikaline must seelik on universaalne riideese, mida võib leida peaaegu iga naise garderoobist ja mis leiab palju kasutusvõimalusi. See sobib kandmiseks peaaegu kõigega ja peaaegu igal üritusel.

Klassikalise lõikega seelikud, mis on Sidonas kollektsioonis, näevad hästi välja ka suuremat suurust kandvatel naistel. Sidonas pakub ka seelikuid suurtes suurustes 38-52 väga soodsa hinnaga. Sidonase e-poes ja kauplustes on väga suur valik seelikuid ja muid riideid suuremat numbrit kandvatele naistele. Enamik Sidonas seelikuid on toodetud Balti riikides, mis võimaldab meil pakkuda kvaliteetseid tooteid hea hinnaga. Tihti on e-poes ja kauplustes mitmeid eripakkumisi, kus on võimalik oma garderoobi täiendada uute seelikute ja muude riietega väga soodsa hinnaga.

Lisaks e-poele on Sidonas kauplused avatud suuremates linnades üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Narvas, Jõhvis, Rakveres, Pärnus ja Haapsalus. Kui soovid kampsunit selga proovida ja oma silmaga näha, siis täpsed asukohad saad teada siit. E-poest ostmise teeb mugavaks iga toote juures olev suurustabel, mis aitab leida endale sobiva suuruse. Tellitud toodete kohaletoimetamine võtab tavaliselt aega vaid 3-5 tööpäeva. Kõik e-poest tehtud tellimused on alates 79,99 € ostuhinnast tasuta kohaletoimetamisega. Kui aga tellitud kampsun teile ei sobi, saate selle tagastada 14 päeva jooksul pärast toote kättesaamist. Tagastamiseks saate kasutada lähimat pakiautomaati.