Püksid, teksad

Filtravimas
Suurus
rohkem... rohkem
hind

Püksid

29,99 € 19,99 €
  • Superpakkumine

Püksid

22,99 € 19,99 €
  • Superpakkumine

Püksid

32,99 € 29,99 €
  • Superpakkumine

Püksid

22,99 € 16,99 €
  • Superpakkumine

Püksid

22,99 € 14,99 €
  • Superpakkumine

Püksid

34,99 € 22,99 €
  • Superpakkumine

Püksid

47,99 € 34,99 €
  • Superpakkumine

Hästi istuvad teksapüksid on riietusese, mida iga naine oma riidekapis näha tahab, sest need leiavad väga palju kasutust. Teksad on tänapäevane mugav klassika, mis sobib nii tööl käimiseks kui ka vabal ajal kandmiseks. Valige vaid teksade juurde meeldiv pluus või mugav kampsun ning oletegi valmis! Sidonas on oma teksade istuvuses mõelnud erineva figuuriga naiste peale ja omale sobivad püksid leiavad ka suurt suurusnumbrit kandvad naised. Teksade puhul on teil lisaks suurusnumbrile võimalik valida kahe erineva pikkuse vahel, et saaksite endale püksid, mis teie seljas tõeliselt hästi istuvad. 

E-poest ja kauplustest leiate erineva disainiga teksapüksid - klassikalised musta värvi teksad, tumesinised teksad, kulutatud tegumoega teksad. Teksapükse on lihtne kombineerida ülejäänud riideesemetega teie garderoobis. Tänu elastaani sisaldusele on kõik teksad mõnusalt venivad ja seljas mugavad – pole siis imestada, et teksad nii populaarsed on, kui need istuvad nii hästi! Sidonase eesmärk on pakkuda kvaliteetseid naiste rõivaid mõistliku hinna eest ning teksapüksid ei ole erand – need on saadaval väga taskukohase hinnaga ning sageli toimuvad ka eripakkumised. Kui olete omale uusi pükse otsimas, siis kindlasti tasub selle valikuga tutvuda.  

Lisaks teksapükstele leiab Sidonase kollektsioonist riidest pükse ja viigipükse. Võrreldes teksadega annavad need teile riietusele korrektsema ja väljapeetuma mulje. Nii on tööl käimiseks riiete valimine lihtne ja meeldiv tegevus. Sidonases on väga hea valik suurtes suurustes pükse ja teksaseid. 

Lisaks e-poele on Sidonase kauplused avatud üle Eesti suuremates linnades: Tallinnas, Tartus, Narvas, Jõhvis, Rakveres, Pärnus ja Haapsalus. Kui soovite kampsunit enne ostu proovida ja oma silmaga näha, siis täpsete asukohtadega saate tutvuda siin. E-poest ostmise teeb mugavaks iga toote juures olev mõõtude tabel, mis aitab teil omale sobiva suuruse leida. Tellitud toodete kohaletoimetamine võtab üldjuhul aega vaid 3-5 tööpäeva. Kõigile e-poest tehtud tellimustele on tasuta transport alates 79,99 € ostusummast. Kui tellitud kampsun siiski teile ei sobi, siis on teil võimalik see tagastada 14 päeva jooksul peale toote kättesaamist. Tagastamiseks saate kasutada omale lähimat pakiautomaati.