Mantlid

Filtravimas
Suurus
rohkem... rohkem
hind

Mantel

120,00 € 69,99 €
  • Superpakkumine

Mantel

96,99 € 69,99 €
  • Superpakkumine

Mantel

114,99 € 69,99 €
  • Superpakkumine

Mantel

76,99 € 39,99 €
  • Superpakkumine

Mantel

45,99 € 29,99 €
  • Superpakkumine

Eesti kliimas on mantlid ja joped üks asendamatu riideese, mis leiab palju kasutust suurema osa aastast. Üleriided peavad seega olema samaaegselt ilusad ja funktsionaalsed. Need peavad täiendama teisi rõivaesemeid teie garderoobis, ent pakkuma sügis-talvisel hooajal ka piisavalt soojust. Ükskõik, kas otsite omale klassikalist halli või silmapaistvamat punast mantlit või praktilist pikka sulejopet, Sidonase valikust leiate kindlasti endale sobiva. Kõik üleriided on saadaval ka suurtes suurustes, et iga figuuriga naine leiaks endale õige. Jopede värvivalik varieerub tagasihoidlikumast mustast ja tumesinisest kuni erksamate trendikate toonideni.

Üleriideid valides tasub läbi mõelda, milline on teie riietumisstiil, sest mantlid ja joped peaksid sobima teiste rõivastega. Kui te hindate vabamat ja igapäevasemat rõivastust, siis võib mõnus sulejope olla teile õige. Kui te kannate pigem klassikalisi kostüüme ja viigipükse, siis tasub teil vaadata mantlite poole, mis teie stiili parimal viisil täiendaksid. Mantlite ja jopede kandmisperiood on pikk, seega tasub omada erinevaid variante, et oleks valikuvõimalust.

Sidonase mantlid on peamiselt toodetud Balti riikides, ja see võimaldab teile pakkuda kauneid üleriideid väga tasukohase hinna eest. Aeg-ajalt tasub silma peal hoida ka sooduspakkumistel, sest nii võid soetada endale meeldiva jope, mantli või kasuka eriti hea hinnaga. Sidonase eesmärk on pakkuda naiste mantleid ja jopesid ka suurtes suurustes, et igaüks saaks endale lubada kauneid igapäevaseid rõivad hea hinnaga.

Lisaks e-poele on Sidonase kauplused avatud üle Eesti suuremates linnades: Tallinnas, Tartus, Narvas, Jõhvis, Rakveres, Pärnus ja Haapsalus. Kui soovite kampsunit enne ostu proovida ja oma silmaga näha, siis täpsete asukohtadega saate tutvuda siin. E-poest ostmise teeb mugavaks iga toote juures olev mõõtude tabel, mis aitab teil omale sobiva suuruse leida. Tellitud toodete kohaletoimetamine võtab üldjuhul aega vaid 3-5 tööpäeva. Kõigile e-poest tehtud tellimustele on tasuta transport alates 79,99 € ostusummast. Kui tellitud kampsun siiski teile ei sobi, siis on teil võimalik see tagastada 14 päeva jooksul peale toote kättesaamist. Tagastamiseks saate kasutada omale lähimat pakiautomaati.