Aluspesu

Filtravimas
Suurus
rohkem... rohkem
hind

Pesu

2,80 €

Pesu

3,50 €

Pesu

3,50 €

Pesu

3,50 €

Pesu

3,00 €

Pesu

3,00 €

Pesu

3,00 €

Pesu

3,00 €

Pesu

3,50 €

Pesu

2,50 €

Pesu

2,50 €

Pesu

2,50 €

Pesu

2,50 €

Pesu

2,50 €

Aluspesu peab olema ilus ja mugav, kuna see on igapäevaselt meile kõige lähem riideese. Pesu peab hästi istuma ja rinnahoidja olema piisavalt toetav, et saaksite end selles hästi tunda. Sobiva aluspesu kandmine on eriti oluline kleitide ja seelikute puhul, kuna õhukesest riide alt võivad halvasti istuv pesu välja paista. Sidonase valikus on naiste aluspesu komplektid ja rinnahoidja suured suurused. Pesu on saadaval erineva tegumoega ning laia värvivalikuga, et igaüks leiaks endale midagi sobivat. Ükskõik, kas eelistate kõrgema või madalama värvliga aluspesu, klassikalise lõikega või string-lõikega, Sidonase e-poest leiate mitmekülgse valiku. Värvide osas on saadaval klassikaline valge aluspesu, aga ka värvilisemaid roosasid, siniseid, punaseid ja musta värvi komplekte.

Sidonase eesmärk on pakkuda kõiki oma tooteid mõistlike hindadega ja sealjuures hea kvaliteediga. Erilist tähelepanu pööratakse just suuremat suurusnumbrit kandvatele naistele, kes leiavad Sidonasest väga mitmekülgse tootevaliku. Naiste rõivaste ja pesu suurusnumbrid on vahemikus 38-52. Aluspesu hinnad algavad vaid mõnest eurost. Aluspesu vajab tihti uuendamist ja see ei pea maksma tervet varandust, et olla mugav ja ilus.

Kui olete endale aluspesu soetamas, siis tasub kõigepealt teha selgeks endale õige suurus. Õiges suuruses pesu ei tekita soovimatuid kühmusid, mis liibuvate riiete alt välja paistma hakkaksid, see ei tohiks kuskilt hõõruda, ega päeva lõpus jätta endast järgi jälgi ega rante. Õige suurus on oluline ka hügieenilistel põhjustel - keha peab saama piisavalt hingata. Aluspesu puhul tasub eelistada tooteid, mille koostises on elastaani. See teeb pesu venivamaks ja see on seljas mugavam ning liikuvam. Venivast nailonist pesu on õhuke, liibub kenasti vastu keha ja on seljas mugav. Oluline on, et aluspesu ja rinnahoidjad oleksid seljas mugavad.

Lisaks e-poele on Sidonase kauplused avatud üle Eesti suuremates linnades: Tallinnas, Tartus, Narvas, Jõhvis, Rakveres, Pärnus ja Haapsalus. Kui soovite kampsunit enne ostu proovida ja oma silmaga näha, siis täpsete asukohtadega saate tutvuda siin. E-poest ostmise teeb mugavaks iga toote juures olev mõõtude tabel, mis aitab teil omale sobiva suuruse leida. Tellitud toodete kohaletoimetamine võtab üldjuhul aega vaid 3-5 tööpäeva. Kõigile e-poest tehtud tellimustele on tasuta transport alates 79,99 € ostusummast. Kui tellitud kampsun siiski teile ei sobi, siis on teil võimalik see tagastada 14 päeva jooksul peale toote kättesaamist. Tagastamiseks saate kasutada omale lähimat pakiautomaati.